Pobierz
Realizacje
budynki wielorodzinne i hotele

Osiedle Morelove
Oprawy liniowe z czujnikami ruchu i zasilaniem awaryjnym

Nowa realizacja w portfolio HSK LEDY to kompleksowe oświetlenie klatek schodowych i korytarzy na eleganckim osiedlu zbudowanym przez EKO PARK na krakowskiej Woli Justowskiej. Cztery budynki wielorodzinne wykończone w wysokim standardzie zostały wyposażone w liniowe oprawy nowego typu - Antilia A-43-S. W minimalistyczne obudowy wbudowano czujniki ruchu oraz moduły zasilania awaryjnego, dzięki czemu korytarze spełniają wszystkie normy i wymogi potrzebne do pozytywnego przejścia odbioru technicznego budynku. Jednocześnie dzięki ścisłej współpracy HSK LEDY z architektem projektującym budynki osiedla More Love efekt estetyczny jest zachwycający. Oprawy liniowe zakomponowane zostały w formie równoległych linii z częściowo wygaszonymi dyfuzorami oraz w kwadraty i prostokąty zapewniające odpowiednie natężenie oświetlenia na schodach i przy wyjściach z wind przy zachowaniu geometrycznego charakteru wnętrza.

Na potrzeby tego projektu wykonano także nietypowe czarne oprawy świecące światłem odbitym od ścian, które zostały wykończone szlachetnym drewnem o ciepłej barwie i przyjemnej fakturze. Oprawy te pełnią jednocześnie funkcję estetyczną i zwiększają ilość oświetlenia w ciągach komunikacyjnych budynków.

Całokształt projektu doskonale się prezentuje. Pozostaje zazdrościć przyszłym mieszkańcom osiedla More LOVE.

Osiedle Morelove
ul. Morelowa 4a,Kraków

Zapytania o nietypowe realizacje oświetleniowe prosimy kierować do działu handlowego

(+48) 12 269 35 45 w. 16
info@hskledy.com.pl
Wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.