Fotowoltaika - przyszłość energetyki na Twoim dachu

Przyszłość energetyki: fotowoltaika

Rewolucja w pozyskiwaniu energii: wydajne panele słoneczne dostępne dla każdego.

Branża energetyczna na całym świecie już od niemal dwóch dekad przechodzi spektakularną przemianę. Fotowoltaika, traktowana jeszcze w latach dziewięćdziesiątych jako źródło energii o znaczeniu pomijalnym dla światowej ekonomii, staje się coraz istotniejszą składową miksów energetycznych państw na wszystkich kontynentach. Pojemność działających już teraz elektrowni i farm fotowoltaicznych rosła w ostatnich latach w tempie wykładniczym, w 2021 r. osiągając poziom 942 GW. Szacunki mówią, że w 2022 r. na świecie zainstalowane i uruchomione zostaną kolejne elektrownie fotowoltaiczne o łącznej mocy przekraczającej 200 GW. Szacuje się, że w kolejnych latach przyrost będzie jeszcze szybszy. 

Inwestycje w firmowe instalacje fotowoltaiczne w Polsce warto wdrażać jak najszybciej. To najlepszy sposób na wyrównanie w firmowym budżecie rosnących cen prądu i surowców energetycznych oraz zyski w kolejnych latach.

Rewolucja w pozyskiwaniu energii: wydajne panele słoneczne dostępne dla każdego.
Lepsze dziś, bezpieczne jutro
Nie trać czasu
Nie trać czasu

Z HSK Energia uruchomisz instalację fotowoltaiczną szybko i bezproblemowo. Korzyści zobaczysz już pierwszego dnia działania instalacji, a jej niezawodność pozwoli Ci na spokojne planowanie przyszłości. 

Zadbaj o przyszły budżet
Zadbaj o przyszły budżet

Rosnące ceny energii i zwiększające się zapotrzebowanie na prąd w Twojej firmie przestaje być problemem. Wyprzedź konkurencję i zapewnij sobie niezależność energetyczną. 

Działasz dla przyszłych pokoleń
Działasz dla przyszłych pokoleń

Niezawodne i wydajne ogniwa fotowoltaiczne to jedna z najlepszych dróg do ograniczania emisji dwutlenku węgla. Zyskujesz, a jednocześnie działasz dla przyszłych pokoleń!

HSK ENERGIA
dobrze zaprojektowane
systemy fotowoltaiczne
Pracuj ze specjalistami

To, czy Twoja instalacja fotowoltaiczna przez lata będzie działać optymalnie, zależy od wielu czynników: zastosowanych komponentów, rodzaju konstrukcji i konserwacji. Im większa instalacja, tym większe znaczenie ma przemyślany projekt poparty doświadczeniem i szczegółowymi obliczeniami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Istotne jest także dobranie zabezpieczeń odpowiednich do lokalizacji konstrukcji i charakterystyki prowadzonej przez Ciebie działalności.

Zaufaj ekspertom. HSK Energia ma w swoim portfolio realizacje o różnych wielkościach i parametrach, a nasi projektanci i instalatorzy zadbają o bezproblemowe i ekspresowe uruchomienie Twojej instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z największymi producentami ogniw fotowoltaicznych i falowników. Realizujemy projekty od A do Z, włącznie z pozyskiwaniem finansowania przedsięwzięć.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań

HSK Energia to zespół inżynierów i konstruktorów o wieloletnim doświadczeniu w branży elektrycznej i elektronicznej. Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących zużycie i pozyskiwanie energii jest naszą misją od lat. Dzięki temu doskonale rozumiemy, jak należy projektować i wdrażać systemy optymalnie dopasowane do potrzeb klienta. Dokładna znajomość rynku komponentów instalacji fotowoltaicznych pozwala nam zawsze wybierać rozwiązania, których jakość, efektywność i wytrzymałość odpowiada warunkom, w których produkowany będzie prąd.

Nasze systemy fotowoltaiczne to gwarancja bezawaryjnej pracy i najwyższej wydajności przez kilkadziesiąt lat.

Doświadczenie w fotowoltaice to gwarancja optymalnych rozwiązań
Zarabiaj na słońcu już jutro

Zarabiaj na słońcu już jutro

Wierzymy, że w przypadku instalacji fotowoltaicznych czas to pieniądz. Dlatego nasze wdrożenia realizujemy w taki sposób, żeby czas od podjęcia współpracy do popłynięcia przez instalację pierwszych watów był jak najkrótszy. Projekt fotowoltaiki z HSK Energia to:

  • ekspresowy projekt instalacji fotowoltaicznej z kalkulacją jej efektywności;
  • ocena techniczna możliwości montażowych w zależności od nośności i rodzaju powierzchni przeznaczonej pod ogniwa fotowoltaiczne;
  • wygodne formy płatności oraz produkty finansowe pozwalające uruchamiać systemy fotowoltaiczne nawet bez wkładu własnego.

Skontaktuj się z nami i poznaj kalkulację Twojej własnej elektrowni słonecznej. Przekonaj się, ile Twoja firma zaoszczędzi już od pierwszego dnia działania profesjonalnej instalacji fotowoltaicznej.

Wybrane realizacje HSK Energia
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.