Pobierz

Oświetlenie LED idealne dla przemysłu

HSK LEDY
wysoka wydajność i niska cena
ŚWIATŁO LED – OPTYMALNY WYBÓR DO HAL

Wybór oświetlenia LED to najbardziej ekonomiczny sposób na iluminację dużych przestrzeni, zwłaszcza takich, które pracują 24 godziny na dobę. Oprawy LED są naturalnym rozwiąznaniem dla magazynów spedycyjnych czy hal produkcyjnych. Pobierają nawet dwukrotnie mniej energii aby wyemitować taką samą ilość światła w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia. Nie wymagają wymian źródeł światła, które generują wysokie koszty, zwłaszcza w wysokich obiektach.

artykuły eksperckie LED dla przemysłu
ENERGOMODERNIZACJE OŚWIETLENIA

Wymiana tradycyjnych źródeł światła na LED gwarantuje oszczędności - zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz zlikwidowanie kosztów związanych z wymianami źródeł światła, co jest szczególnie dotkliwe dla użytkowników wysokich obiektów. Przed rozpoczęciem energomodernizacji i wymiany oświetlenia na LED warto zapoznać się z podstawowymi informacjami o tym, jak to zrobić. 

Zobacz więcej
Energooszczędne oświetlenie LED

Stosowanie energooszczędnego oświetlenia LED jest już nie tylko nowoczesnym trendem. Zarówno nowe i remontowane obecnie budynki, (mieszkalne, biurowe, przemysłowe czy należące do instytucji publicznych) wyposażane są w energooszczędne oświetlenie ze względu na potrzebę maksymalnego obniżania kosztów eksploatacji.  Trend ten wzmacniają także regulacje prawne, które coraz dokładniej określają wymagane poziomy efektywności energetycznej stosowanych opraw oświetleniowych i źródeł światła. Dowiedz się więcej o rekomendowanych rozwiązaniach i korzyściach płynących z wymiany oświetlenia na energooszczędne oprawy LED

Zobacz więcej
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.