Pobierz

OŚWIETLENIE LED DLA MEDYCYNY

HSK LEDY
Wydajne światło i zgodność z normami
Dobre światło to komfort pracy i bezpieczeństwo pacjentów

Gabinety lekarskie, przychodnie i sale zabiegowe, to miejsca, gdzie komfort wzrokowy i dobre parametry oświetlenia odgrywają kluczową rolę. Zarządcy obiektów medycznych muszą wypełniać ściśle określone normy dotyczące parametrów światła, a jednocześnie dbać o koszty konsumowanej energii. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wyposażenie wszystkich pomieszczeń w oświetlenie LED wysokiej jakości. Oprawy HSK LEDY posiadają atesty PZH, są bezpieczne fotobiologicznie i spełniają wszelkie normy. Jednocześnie pozwalają zredukować zużycie energii elektrycznej o niemal połowę w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

Artykuły eksperckie LED w medycynie
Wymagania techniczne dla opraw LED do stref czystych w szpitalach i zakładach produkcji żywności

Prawidłowe oświetlenie to nie tylko właściwe parametry optyczne. W wielu miejscach kluczową rolę dla spełnienia norm odgrywa konstrukcja obudowy, pozwalająca na zachowanie sterylnych parametrów pomieszczenia i umożliwiająca łatwe czyszczenie. 

Zobacz więcej
Oswietlenie LED w szpitalach, gabinetach i przychodniach – normy i praktyka

Analiza wymagan prawnych i faktycznych oczekiwan inwestorów.

Autor: Marian Kopecki

Zobacz więcej
HSK LEDY
LED dla medycyny
zaufaj specjalistom
Nie tylko normy. Projektujemy z głową

Kompleksowe oświetlenie gabinetu, przychodni czy szpitala to zadanie dla specjalistów. Oddaj swój projekt we właściwe ręce. Zaprojektujemy dla Ciebie optymalny system oświetleniowy uwzględniający normy, przepisy i komfort pacjentów. Pamiętamy także o kosztach - nasze projekty wykonywane są zawsze z myślą o maksymalizacji oszczędności energii i minimalizacji inwestycji w sprzęt oświetleniowy.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.