Pobierz
HSK HORTI
oświetlenie LED
do profesjonalnej hodowli roślin
Rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb roślin

Wspieranie upraw roślin oświetleniem jest medotą znaną od lat. Rozwój tej technologii  jest dynamiczny ze względu na rosnące zapotrzebowanie na żywność oraz poszukiwanie nowych możliwości w zakresie hodowli roślin w szerokościach geograficznych, w których słońce operuje przez znaczną część roku bardzo krótko. Jednak dopiero technologia LED pozwoliła na stworzenie źródeł światła, które umożliwiają produkcję owoców i warzyw o naturalnym smaku i intensywnych zapachu. Oświetlenie szklarni oprawami LED niesie za sobą także wymierne korzyści ekonomiczne dla hodowców: ograniczenie wydatków na energię i przyspieszenie owocowania.

oświetlenie LED w ogrodnictwie przemysłowym

HSK HORTI - uprawa roślin w nowym świetle

HSK HORTI - uprawa roślin w nowym świetle

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji profesjonalnego oświetlenia z wiedzą o ogrodnictwie przemysłowym stowrzyliśmy nową markę - HSK HORTI. Oprawy z tym znakiem to najwyższa jakość światła i produkt dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających hodowców. Skrupulatna selekcja komponentów oraz przemyślana konstrukcja opraw pozwalają podnosić wydajność hodowli, obniżać koszty energii, a także realizować najambitniejsze projekty w zakresie wykorzystania przestrzeni szklarni. Rozwiązania

HSK HORTI - rozwiązania dla profesjonalistów

Oprawy HSK HORTI to polski produkt. Dzięki pełnej kontroli nad procesem wytwarzania, oferujemy pełną customizację w zakresie:

  • selekcji spektrum światła gwarantującej intensywny i harmonijny rozwój roślin w każdym etapie wzrostu
  • inteligentnego sterowania opartego na pomiarze parametrów światła, wilgotności i temperatury w szklarniach i hodowlach zadaszonych
  • rozwiązań konstrukcjnych i montażowych - oświetlenie górne, boczne, wielopiętrowe.

 

 

ZOBACZ PRODUKT

HSK HORTI - rozwiązania dla profesjonalistów
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.